Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Novussi
Önerilen Ürünler
Royal Siyah imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Royal Fıstık Yeşili imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Royal Kırmızı imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Royal Saks Mavisi imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Royal Mor imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Royal Gri imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Royal Sarı imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Royal Benetton Yeşili imperteks Armut Koltuk
57.65 TL
54.90 TL
Holiday

Şık Balkon ve Bahçe Mobilyasi


bahçe mobilyasiGünümüzdeki şehir yapılanmalarına baktığımızda balkon dışında terasınız hatta bahçeniz varsa çok şanslısınız demektir. Genelde ihmal ettiğimiz ve özellikle Yaz sıcaklarında da çok aradığımız bu mekanları kaliteli balkon ve bahçe mobilyalarıyla dekore edip çok uygun fiyatlı ürünlerle daha eglenceli bir mekana çevirebilirsiniz. Böylece bu açık alanlarda, evinize gelen dostlarınızla ve ziyaretçilerinizle ev ortamından uzak olarak oluşturulmuş sohbetlere ev sahipliği yapabilirsiniz.

balkon mobilyasiBalkon ve bahçe mobilyalarında son yılların moda akimi teak renkte ve örgülü
rattan mobilyalardır. Bu bahçe mobilyalarını farklı ebatlarda ve canlı renk tonlarında Armut Koltuk
larla, küçük dekoratif aparatlarla bir bütün halinde tamamlayıp daha da modern görünümlü bir mekan haline getirebilirsiniz.

Firmamızın satışını yapmış oldugu bahçe ve balkon mobilyalarından, dış mekanlar için oluşturulmuş kaliteli tasarımlar da en az iç mekan mobilyaları kadar özenli ve fonksiyonel yapiya sahip olarak üretilmektedir.

Balkon ve bahçe mobilyalarında bu yılın moda akimi canli tonlardaki renklerdir. Fakat siz bu ortamlardan doğadan uzak kalmayı istemiyor ve klasik çizgileri tercih ediyorsanız kahverengi ve yeşil tondaki ürünler sizin için ideal olacaktır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.