Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

insan Kaynaklari

ofis

Mobilyapi.com'da Kariyer!

Türkiye'de Alternatif Mobilya sektöründe uzun yıllardır üretici olarak faaliyet gösteren ve bahçe mobilyalari satışı yapan Brg Minder'in son yatırımı olan mobilyapi.com, ülkemizde mobilya sektörü için yapılmış önemli e-ticaret projelerinden biridir. Firmamız, mobilyapi.com'un deneyimli kadrolarının yön verdiği çalışmalar ile, Türkiye'de "Online Mobilya Satış" kavramının en doğru şekilde yerleştirilmesi için önemli bir misyon üstlenmiştir.

Türkiye'deki gelişen internet kullanımını ve online alışveriş eğilimlerini yakından izleyen çalışanlarımız, tüketicinin mobilya ürünleri adına ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunan mobilyapi.com'da, en temel kural %100 müşteri memnuniyeti ve müşteri güvenidir. Türkiye'de kurulduğu günden bu yana, online mobilya alışveriş alışkanlıklarını ve tüketicinin mobilya satışı yapan sanal mağazacılığa olan bakış açısını değiştiren mobilyapi.com, kullanıcısına büyük bir güven vererek ülkemizde mobilya alanında e-ticaret sektörüne olan güven eksikliğini büyük ölçüde gidermiştir.

Üstün hizmet anlayışı ve gelişmiş teknolojisi ile müşterilerine Türkiye'nin ve dünyanın en iyi mobilya ürünlerini en hızlı şekilde ulaştırmak için her gün kendisi geliştirmektedir. tüketicisinin tüm mobilya ihtiyaçlarına gece-gündüz en kaliteli ürünlerle cevap vermektedir.

Siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Başvuru Formu için Tıklayın!